Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)

+3
demonstradum
Admin
chatlk_sevda
7 posters
YazarMesaj
chatlk_sevda

chatlk_sevda

feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Empty
MesajKonu: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:18 pm

sayın feyzbook sahipleri metalians ve doxa yeni siteniz hayırlı uğurlu olsunn Very Happy laa olum ne s.km bi site açmşszz allah sizi napmasn emi:) neysee tebrikler yinede.. nice feyz lere lol! Very Happy
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:22 pm

Teşşekür ederiz! =) Ama lütfen sitemizde küfür içerikli konuşmalar yapmayınız! Twisted Evil Laughing
https://feyzbook.yetkin-forum.com
chatlk_sevda

chatlk_sevda

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 5:24 pm

ok Cool bitaa olmaz Very Happy hadi yenisizin burlarda fazla bişey demeyelimm Very Happy
demonstradum

demonstradum

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 6:08 pm

Vayy kardeşim yeni site kurmuşun hayırlı olsun,zamanla yeni üyelerlede bi güzel geliştimi tamam olur artık hadee baalım.. Arrow
demonstradum

demonstradum

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 6:11 pm

deneme
Maglev

Maglev

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 8:35 pm

Hepimize hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. Allah bozmasın.

Küfretmek yok ona göre.

Allah utandırmasın.

En son Maglev tarafından Çarş. Mart 04, 2009 7:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
by_maniac

by_maniac

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:47 pm

küfüre hayır Evil or Very Mad (ama ben etmedikçe Twisted Evil )Very Happy
doxa
Admin
doxa

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 6:42 am

burdan admine sesleniyorum hayırlı uğurlu olsun küfüre hayır Twisted Evil Twisted Evil
Ödül

Ödül

MesajKonu: Geri: feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)   feyzbok sahiplerine tebrikk!!:) Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 7:34 pm

metalians ve doxa sizi tebrik ederim...siteniz çok bomba olmuş..basarılarınızın dewamını dilerim Very Happy Very Happy Very Happy

feyzbok sahiplerine tebrikk!!:)
1 sayfadaki 1 sayfası